-:-
,


Pelikan
4-0
Orkan M.
Klasa B 10/11, 05.06.2011, 11:00
Planty Niechanowo
  1. Maratończyk... 33
  2. Polonia Poznań 29
  3. Błękitni II... 28
6. Pelikan... 22

Gospodarz.pl
Orkan Działyń 1 - 3 Polonia Poznań
Zawisza Dolsk 2 - 1 GKS Gułtowy
Polonia II Środa Wielkopolska 2 - 5 Phytopharm Klęka
Pelikan Niechanowo 1 - 1 Orkan Jarosławiec
Wełnianka Kiszkowo 0 - 4 Maratończyk Brzeźno
Wielkopolska II Komorniki 3 - 1 Pogoń Książ Wielkopolski










Trans Stach tylko trzeci
niedziela, 02.08.2009 dodał malykomentarze: 1,   źródło: sportgniezno.pl wyświetleń: 4300
iplazowka.pl
W Skorzęcinie 1-2 sierpnia odbyły się dziewiąte Mistrzostwa Wielkopolski Plażowej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego – Skorzęcin 2009.
W rozgrywkach udział wzięło dwadzieścia drużyn.

Pelikana Niechanowo reprezentowały dwie drużyny a konkretnie Trans Stach oraz Copacabana. Copacabana odpadła już w fazie grupowej natomiast trzykrotny triumfator turnieju w tym roku po cięzkiej i zaciętej walce w ponad 30 stopniowym upale niestety nie zdołał obronić tytułu ulegając tegorocznemu triumfatorowi w półfinale drużynie El Pietz 2:1. 

W finale pocieszenia w meczu z Florida Panters Team po słabej pierwszej połowie (1:0) Trans Stach zdołał doprowadzić do wyrównania a następnie wyszedł na prowadzenie po bramce Damiana Szczepaniaka który dał zespołowi z  Niechanowa miano trzeciej drużyny w Wielkopolsce. Sam zawodnik odebrał nagrodę  króla strzelców turnieju.

Poniżej prezentujemy przebieg turnieju.

Zespoły zostały podzielone na cztery grupy po pięć zespołów. Sam turniej został przeprowadzony w trzech turach. Najpierw odbyły się rozgrywki grupowe (sobota) następnie rozegrane zostały ćwierćfinały, półfinały mecze finałowe (niedziela)
Najlepszym zespołem okazała się drużyna EL Pietz, która otrzymała puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego.
Drugie miejsce przypadło ekipie Winiary Team która wywalczyła puchar Burmistrza Miasta i Gminy Witkowo – Krzysztofa Szkudlarka.
Trzecie miejsce zajęła drużyna Trans–Stach Niechanowo zgarniając puchar Prezydenta Miasta Gniezna Jacka Kowalskiego
Dodatkowo nagrodami indywidualnymi w postaci statuetek i nagrodami rzeczowymi zostali:
-    najmłodszy zawodnik Huber Hybki (GG PK GL) – Puchar Posła na Sejm RP Tadeusza Tomaszewskiego
-    najlepszy bramkarz Artur Szambelan (Trans –Stach Niechanowo) – puchar Dyrektora OKSiR Witkowo – Stanisław Rajkowski
-    najlepszy zawodnik Władysław Bromiński ( EL Pietz) puchar Radny Powiatu Gnieźnieńskiego Zdzisław Kujawa
-    król strzelców (7goli) Damian Szczepaniak (Trans Stach Niechanowo) puchar Bank Pocztowy
-    drużyna fear play – Logi.pl – puchar Tompla Koperty
-    bramka turnieju – Mariusz Sawicki (Zmęczeni Sezonem) puchar SKFiT „Chrobry Gniezno” – Stanisław Dolacinski
-    najsympatyczniejszy zawodnik – Radosław Szczepaniak (Zmęczeni Sezonem)

Organizatorzy turnieju:
1. Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki Chrobry Gniezno
2. Łukasz Meler - koordynator ds. organizacyjnych
3. Mikołaj Dorożała - koordynator/rzecznik projektu

Mecze eliminacyjne cd:
CWK05 vs Zmęczeni Sezonem 0:1
EuroBus Konarzewo vs Policja Gniezno 1:0
KS Kapucynki vs Winiary Team 0:2
GG PKGL vc FC Agora 2:1
Beach Boys vs Logi.pl 1:2
FC Gębarzewo vs Speedway Pub Team 5:1
Anta vs Bojanice 0:0
FC Zieloni Środa vs Kos-Bud Dalki 3:3
Zmęczeni Sezonem vs Trans-Stach Niechanowo 0:1
Florida Panters Team vs Speedway Pub Team 1:0
CocaCabaa vs Bojanice 1:1
LP Pietz vs Kos-Bud Daki 1:0
CWK05 vs Trans-Stach Niechanowo 0:2
Florida Panters Team vs EuroBus Konarzewo 0:0
CocaCabana vs KS Kapucynki (walkower) 0:3
LP Pietz vs GG PK GL 1:1
CWK05 vs Beach Boys 2:1
EuroBus Konarzewo vs FC Gebarzewo 1:1
KS Kapucynki vs Anta 0:2
GG PK GL vs FC Zieloni Środa 1:2
Beach Boys vs Zmeczeni Sezonem 0:2
FC Gębarzewo vs Policja Gniezno 3:1
Anta vs Winiary Team 2:3
FC Zieloni Środa vs FC Agora 0:2
Zmęczeni Sezonem vs Logi.Pl 1:0
Speedway Pub Team vs Policja Gniezno 0:3
Bojanice vs Winiary Team 0:3
Kos-Bud Daki vs FC Agora 0:3
Trans-Stach Niechanowo vs Logi.Pl 1:2

Mecze ćwierćfinałowe
Florida Panters Team vs Anta 2:1
Winiary Team vs EuroBus Konarzewo 3:0
EL Pietz vs Zmeczeni Sezonem 3:0
Trans Stach Niechanowo GG PK GL 2:2 (karne) 2:1

Mecze półfinałowe:
Florida Panters Team vs Winiary Team 0:2
Trans- Stach Niechanowo vs EL Pietz 1:2

Mecze finałowe
o III-IV miejsce – Florida Panters Team vs Trans Stach Niechanowo 1:2
o I-II miejsce – Winiary Team vs EL Pietz 0:3
(RS/TK)

Galeria ZDJĘĆ

źródło sportgniezno.pl
zdjęcia Roman Strugalski




Udostępnij

Komentarze

niedziela, 02 sierpień 2009, 23:42 maly / komentarzy: 90
warto tez wspomniec ze druzyna Logi.pl rozwalila Trans Stach 3:2 w fazie grupowej to tak na otracie łez bo nie awansowalismy do 1/8 finalu ale los i tak skojarzyl by nas z El Pietz bo zmeczeni sezonem z nimi przegrali noo panyyy Gratulacje 3 miejsca i nagrod!

Niestety, ale tylko zarejestrowani uzytkownicy moga dodawac komentarze...
Wszelkie prawa zastrzeżone Pelikan Niechanowo 2014 r.

hurtownia sportowa

hotele Gniezno
serwisy WWW