-:-
,


Pelikan
4-0
Orkan M.
Klasa B 10/11, 05.06.2011, 11:00
Planty Niechanowo
  1. Maratończyk... 33
  2. Polonia Poznań 29
  3. Błękitni II... 28
6. Pelikan... 22

Gospodarz.pl
Orkan Działyń 1 - 3 Polonia Poznań
Zawisza Dolsk 2 - 1 GKS Gułtowy
Polonia II Środa Wielkopolska 2 - 5 Phytopharm Klęka
Pelikan Niechanowo 1 - 1 Orkan Jarosławiec
Wełnianka Kiszkowo 0 - 4 Maratończyk Brzeźno
Wielkopolska II Komorniki 3 - 1 Pogoń Książ Wielkopolski


Pelikan ciągle rozpędzony
środa, 05.08.2009 dodał malykomentarze: 0,   źródło: wlasne wyświetleń: 567
trening
Pierwszy sparing przed rundą jesienną rozegrała drużyna Pelikana. Sparing partnerem ekipy z Niechanowa była drużyna grająca w A klasie sąsiad zza miedzy Fara Pelikan Żydowo.

Pierwsze przetracie przed ligą zapowiadało się niezbyt ciekawie chociażby dlatego, że na sparing dotarła garstka zawodników. Bez rezerwowych graczy pierwsza połowa przebiegała pod dyktando drużyny przyjezdnej. Pierwsza bramka wpadła po 15 minutach gry gdzie szybką akcje lewą stroną wykorzystał prawy pomocnik Fary .

Odpowiedz Pelikana była dość szybka a świetne podanie z głębi pola wykorzystał Kasza, który w jeszcze piękniejszy sposób wyrównał stan gry na 1:1.

Druga połowa to chaos w poczynaniach Fary, roszady składu wprowadziły nieco rozluźnienia w szeregach ekipy przyjezdnej. Dużo zamieszania pod polem karnym przyjezdnych siali napastnicy Pelikana jednak do ostatecznego sukcesu brakowało dołożenia przysłowiowej nogi.

Po oskrzydlającej akcji rzut rożny zamienił na bramkę prezentujący dobrą formę Kaszynski i tak Pelikan Niechanowo wyszedł na prowadzenie.

Po dwóch zdobytych bramkach drużyna Fary jeszcze bardziej ruszyła do ataku efektem czego był rzut karny podytkowany za ręke młodego Rataja w polu karnym.

Rzutu karnego nie potrafili wykorzystać kolejno trzej gracze Żydowa, pierwszy strzał obronił Wiśnia dobitki  trafiały kolejno w obrońce słupek poprzeczkę ostatecznie w niewyjaśniony sposób piłkę wybił Stupa.

Niewykorzystany rzut karny podciął nieco skrzydła przeciwnej drużynie efektem czego była kolejna PIĘKNA BRAMKA tym razem precyzyjny strzał z rzutu wolnego Radka i bramkarz z Żydowa poraz kolejny wyciągał piłkę z bramki.

Gwoździem do trumny był kiks bramkarza, który po strzale ze środka pola wypluł piłkę w niezręczny sposób a futbolówka wkulała się do bramki. 

Podopieczni trenera Kozłowskiego rozpoczynają przygotowania do sezonu od porażki natomiast Pelikna notuje 25 mecz bez porażki co jest niebywałym rekordem klubowym.

Pelikan Niechanowo - Fara Pelikan Żydowo 4:1(1:1)

Zbychu (Wiosna), Radziu, Młody Rataj, Grzechu Tomek P.,  Rataj Stupa, Szymon, Mały, Kasza, Aka

Bramki: Kasza, Kasza Radziu, Stupa

Niestety, ale tylko zarejestrowani uzytkownicy moga dodawac komentarze...
Wszelkie prawa zastrzeżone Pelikan Niechanowo 2014 r.

hurtownia sportowa

hotele Gniezno
serwisy WWW